MODIFIEDS (UPDATED NOV. 7)
09 Jay Foster (Buckeye, Ariz.)
07 Jason Hilliard (Cache, Okla.)
07T Jeff Thomas (Petaluma, Calif.)
07x Mark rodgers (Farmington, New Mexico)
07xx Troy Morris Jr. (Bakersfield, Calif.)
03 Brian Levander (Grand Island, Nebraska)
02 Kody Scholpp (Estevan, Sask., Canada)
02x Nick Nelson (Farmington, New Mexico)
01 Raymone Keldsen (Aromas, Calif.)
00 Jesse Stovall (Galena, Missouri)
00s Cory Sample (Winnemucca, Nev.)
0 Kyle Rohleder (Wakeeney, Kans.)
0s Jimmy Reeves (Hanford, Calif.)
1 Shawn Natenstadt (Fernley, Nev.)
1a Shawn Anderson (Minot, N.D.)
1J Jeff Streeter (Chowchilla, Calif.
1m Cody Gearhart (Turpin, Okla.)
1n Melissa Natenstadt-Cryer (Fernley, Nev.)
1st Johnny Scott (LaPlata, New Mex.)
ww1 Ricky Alvarado (Delta, Colo.)
1x Steve Streeter (Chowchilla, Calif.)
1x Chris Abelson (Sioux City, Iowa)
2 Joe Cleveland (Delphos, Kans.)
2b Bobby Hogge IV (Salinas, Calif.)
2c Duane Cleveland (Plumas lake (Calif.)
2d James Thibodeaux (Tonopah, Nev.)
2k Ronald Webster (San Tan Valley, Ariz.)
2s Stormy Scott (Taos, New Mexico)
2w Cassey Delp (Rock Springs, Wyoming)
H2x Mitchell O'Patik (Wiggins, Colo.)
2x Mike O'Patik (Fort Morgan, Colo.)
3 Chris Nieman (Quincy, Calif.)
3b Eddie Belec (Lakewood, Colo.)
3d Chad Ayers (Tucson, Ariz.)
3h Ryan Heger (Hugoton, Kans.)
3L Derrick Lisafeld (Lampman, Sask., Canada)
X3 Shawn Reed (Casper, Wyoming)
4 Joey Yantis (Bakersfield, Calif.)
4L Levi Kiefedr (Bakersfield, Calif.)
4t Troy Heupel (Williston, North Dakota)
4tw Tim Ward (Gilbert, Ariz.)
4x Kevin Larkins (Malcolm, Nebr.)
5 Jeff Taylor (Cave City, Ark.)
5b Bret Bennett (Bakersfield, Calif.)
5m Ricky Thornton Jr. (Chandler, Ariz.)
5r Karl Rose (Merced, Calif.)
5w Larry Wise (Bakersfield, Calif.)
W5 Jesse Williamson (Coburg, Oregon)
6 Jeff Talley (Las Vegas)
6b Melvin Bailey (Mayetta, Kansas)
6m Matt Murphy (Susanville, Calif.)
6s Chris Schroeder (Williston, North Dakota)
6t Trevor Arnold (Idaho Falls, Idaho)
6u Don Ursetta (Lakewood, Colo.)
6ut David Peterson (Grantsville, Utah)
6x Jason Schoenberger (Russell, Kans.)
7 Vince Ogle (Lubbock, Texas)
7b Bryan Burnes (Lemoore, Calif.)
7m Mitch Murphy (Susanville, Calif.)
7w Bryan Wordelman (Salt Lake City, Utah)
8 Taylor Wade (Spring Creek, Nev.)
8a Dustin Andersen (Omaha, Nebraska)
8c Chris Clark (Jackson, Wyoming)
8h John Hansen (Brush, Colo.)
8J Jon Jensen (Pahrump, Nev.)
L8 Brian Schultz (Casa Grande, Ariz.)
8m Michael Kraft (Litchfield, Calif.)
8n Jeremy Thornton (Tucson, Ariz.)
8r Jesse Richter (Great Bend, Kans.)
9 Brandon Blochlinger (Concordia, Kans.)
9h Robert Hellebust (Minot, N.D.)
9x Roger Bonneville (Calgary, Alberta, Canada)
9xxx Chett Reeves (Bakersfield, Calif.)
10 Rick Fierro (Cheyanne, Wyo.)
10e Ed Turnbull (Estevan, Sask. Canada)
10m Jeremy Mills (Garner, Iowa)
10n Rob Sanders (Bakersfield, Calif.)
10o Stacey Mills (Webb, Iowa)
10x Ryan McDaniel (Olivehurst, Calif.)
11 Kyle Heckman (Bakersfield, Calif.)
11 Scott Brown (Meriden, Kans.)
11J Jason Ratcliffe (China Spring, Texas)
11h Jake Holland (Reno, Nev.)
11h Eric Hamilton (Hanford, Calif.)
11x Tom Berry (Medford, Ore.)
11x Jesse Stovall (Bakersfield, Calif.)
12 Reed Payne (Idaho Falls, Ida.)
12d Scott Drake (Garden City, Kans.)
12eh Riley Emmel (Estevan, Sask., Canada)
12J Justin O'Brien (west Union, Iowa)
12L David Lord (Hemet, Calif.)
13 Jerry Frydrych (Austin, Texas)
13 Jeff Sheppard Jr. (Golden Valley, Ariz.)
13h Robert Higgins (Portola, Calif.)
13x Jeff Sheppard Jr. (Golden Valley, Ariz.)
14b Steve Boles (Bakersfield, Calif.)
14k Kyler Moore (Seabeck, Wash.)
m14 Craig Moore (Seabeck, Wash.)
14p Ryan Porter (Atwater, Calif.)
14r Donald Robinson (Underwood, North Dakota)
14s Kelly Smith (Roosevelt, Utah)
14t Travis Hagen (Williston, N.D.)
14x Matthew Kiner (Aurora, Nebraska)
15 Jeff Handke (Clifton, Colo.)
15b Brad Pounds (Bakersfield, Calif.)
15e Bill Eggleston (Atwater, Calif.)
15h Jared Hoefelman (Columbus, Nebraska)
15kd Steve McCullough (Imperial, Calif.)
15m Matt Mitchell (Vancouver, Wash.)
15x Ryan Cottrell (Las Vegas)
16 Jeff Mead (Watsonville, Calif.)
16m Patrick McIntosh (San Bernardino, Calif.)
16p Richard Pappenhausen (Chico, Calif.)
17 Nick DeCarlo (Martinez, Calif.)
17J Jeremy Freiner (Fort Morgan, Colo.)
18 Cody laney (Torrance, Calif.)
18d Richard Anderson (Shelley, Idaho)
18J Paul Jones (Casper, Wyoming)
18z Zane Devilbiss (Farmington, New Mexico)
19 Will Brack (Mead, Colorado)
19m Royce Mull (Chowchilla, Calif.)
19sb Lance Mari (Imperial, Calif.)
20 Cody Burke (Salinas, Calif.)
20c Chase Hansen (Myton, Utah)
21 Cody Grabbe (Yuma, Ariz.)
21c Chris Cole (Cache, Oklahoma)
21J Julian Garcia Jr. (Aztec, New Mexico)
21k Kyle Brown (Kellogg, Iowa)
21r Riley Simmons (Susanville, Calif.)
21T Lance Town (Louisburg, Kansas)
21x Aaron Turnbull (Estevan, Sask., Canada)

22 Dustin Boney (Gower, Mo.)
22c Michael Johnson (Bakersfield, Calif.)
23 Jason Pike (Pahrump, Nev.)
23r Russell Allen (Brawley, Calif.)

24 Rodger Holder (Bakersfield, Calif.)
24JD Jake Donnelly (Rigby, Idaho)
24r Regan Tafoya (Farmington, N.M.)
24s Stephen Simpson Jr. (Kingman, Ariz.)
25 Scott Saunders (Colorado Springs, Colo.)
25c Rusty Corneliusen (Dickinson, North Dakota)
25p Mike Petersilie (Great Bend, Kans.)
25v Joshua Vogt (Santa Maria, Calif.)
26a Archie Paris (Sparks, Nev.)
26x Joe Kent (Las Vegas)
26z Zach Hensley (Green River, Wyoming)
27 Jason Wolla (Ray, N.D.)
27 Lawrence O'Connor (Port Hardy, B.C. Canada)
27i Phil Indihar (Milpitas, Calif.)
27x Mike Hagen (Williston, N.D.)
28h Darrell Hughes II (Manteca, Calif.)
28k Chester Kniss (Antioch, Calif.)
28r Russ Dickerson (Boone, Iowa)
29 Brian Wulfenstein (Pahrump, Nevada)
29x Scott Gatson (Bakersfield, Calif.)
30 Darin Wendt (Williston, North Dakota)
30G Jordan Grabouski (Beatrice, Nebraska)
33d P.J. Dyke (Jamul, Calif.)
33L Larry Goertz (Omaha, Nebraska)
33y Justin Yeager (Green River, Wyoming)
34m Albert Gill (Central Point, Oregon)
36 Jeff Conner (Panora, Iowa)
37m Richard Mueller (Jackson, Wyo.)
39 Rick Durica (Las Vegas)
40 Joe Wabsis (Pahrump, Nev.)
42J Jerry Buesig (Pahrump, Nev.)
43 Brian Foote (Essex, Iowa)
44 Christy Georges (El Paso, Texas)
44d Justin Dyke (Jamul, Calif.)
44m Bill McIntosh (Devore, Calif.)
44n Jason Noll (Peoria, Ariz.)
45 Ryan Roath (Phoenix, Ariz.)
45m Mitchell Machado (Rohrnet Park, Calif.)
46 Joel Myers (Santa Rosa, Calif.)
46 Burt Beech (Rock Springs, Wyoming)
48 Bob Moore (Sioux City, Iowa)
49 Troy Foulger (Martinez, Calif.)
49 John Laughlin (Bullhead City, Ariz.)
50s Bradley Shelton (Fort Morgan, Colo.)
51 Tim Setzer (Archie, Mo.)
52u John Uccellini (Lancaster, Calif.)
52w Donald Wood (Peoria, Ariz.)

54 Benji LaCrosse (Green Bay, Wisc.)
55 Mason Daughters (Polo, Mo.)
57m Troy McElroy (Shady Grove, Ore.)
57v Mike VanGenderen (Newton, Iowa)
59 Tim Balding (Santa Rosa, Calif.)
59 Tony Kinkade (Pahrump, Nev.)
61 Don Houghton (Rosamond, Calif.)
62 Hunter Marriott (Brookfield, Mo.)
66 Kevin Fitzgerald (Brentwood, Calif.)
66d Dylan Sherfick (Wakeeney, Kans.)
66p Paul Stone (Winton, Calif.)
66T Travis Sherfick (Wakeeney, Kans.)
68 Jay Sears (Reno, Nev.)
69m Mike Villanueva (Atwater, Calif.)
71 Tyson Groves (Orchard, Colo.)
72 Brian Mullen (Suarmico (Wisc.)
72m Marty McLaughlin (Henderson, Nev.)
72w Wyatt Howard (Price, Utah)
73u Joe Miller (Grantsville, Utah)
75 Terry Phillips (Beatrice, Nebr.)
75 Alan Sharpensteen (Amarillo, Texas)
75L Kevin Lisafeld (Lampman, Sask., Canada)
76 Dan Lee (High River, Alberta, Canada)
77 Leif Berglund (Durham, Calif.)
77d Cole Dick (Ramona, Calif.)
77k Kenneth Kirkpatrick (Nipoma, Calif.)
77L Jimmy Lust (Mariposa, Calif.)
78s Steve Schultz (Peoria, Ariz.)
80 John Pierce (San Jose, Calif.)
80m Mike Wadel (Garden City, Kans.)
81 Mike Densberger (Lincoln, Nebr.)
81p Jacob Pole (Chico, Calif.)
81r Brian Ruhlman (Chico, Calif.)
82 Sherman Barnett (El Paso, Texas)
83 Kellen Chadwick (Oakley, Calif.)
87n Dan Fitzgerald (Las Vegas)
89 Freddie Plourde (Santa Rosa, Calif.)
dr89 Duane Rogers (Imperial, Calif.)
90 Jason Beaulieu (Campbell River, B.C., Canada)
90.5 Tommy Fain (Abilene, Tecas)
92 Josh Most (Red Oak, Iowa)
93k Jeff Kriz (Waterloo, Iowa)
95 Dylan Smith (Osceola, Nebr.)
95w Aaron Wheeler (Grants, New Mexico)
96a Clay Daly (Watsonville, Calif.)
96J Johnny Saathoff (Beatrice, Nebr.)
96JP Jeremy Payne (Springfield, Mo.)
96L Donnie Range (Tulare, Calif.)
96m Mickey Stubbings (Helper, Utah)
97 Jay Marks (Bakersfield, Calif.)
97m David Murray (Oberlin, Kans.)
98 Alex Stanford (Chowchilla, Calif.)
98 Stormy Scott (West Union, Iowa)
99 Jesse Sobbing (Glenwood, Iowa)
99bs Dusty Safely (Wellington, Utah)
99m Mike Mullen (Suamico, Wisc.)
111 Logan Drake (San Luis Obispo, Calif.)
128 Mark Wauge (Jacksonville, Oregon)
166 Joe Antonetti (Santa Cruz, Calif.)
181 Rick Spangler (Grand Junction, Colo.)
202 Robert Miller (Vallejo, Calif.)
222 Larry Hood (Bakersfield, Calif.)
555 Ryan Ruter (Kanawha, Iowa)
755 Spencer Wilson (Minot, North Dakota)
757 Tony Wedelstatdt (Fremont, Wisc.)
775 Spencer Wilson (Minot, N.D.)
775 Nick Reid (Fernley, Nev.)
930 Chase Allen (Midlothian, Texas)


SPORT MODS
(no number) Jerry Hoffman (Oronogo, Mo.)
09 Brylon Holder (Bakersfield, Calif.)
03 Daniel Roe (Turlock, Calif.)
02 Chipita Rowley (Roosevelt, Utah)
0 Jesse Baldwin (Aztec, New Mexico)
2 Scott Aibner (Rifle, Colo.)
2d Chuck Delp (Rock Springs, Wyoming)
3 Jared Schweitzer (Bakersfield, Calif.)
3d Daniel Gottschalk (Ellis, Kans.)
3R Randy Rudolf (Norwalk, Iowa)
4B Eric Brust (Bakersfield, Calif.)
5 Varion Hetle (Underwood, North Dakota)
5A Austin Frye (Taft, Calif.)
6 Zach Cail (Fallon, Nev.)
7 Clay Money (Penokee, Kans.)
7c Benjamin Chukuske (Sherburn, Minn.)
7d David Theiss (Hockley, Texas)
8T Ty Rogers (Somerton, Ariz.)
9 Ryan Henley (Aztec, New Mexico)
C9 Chad Reichenbach (Bakersfield, Calif.)
9d Bill Ferguson (Norwood, Colo.)
9J Jordan Hagar (Bakersfield, Calif.)
10s Guage Smith (Roosevelt, Utah)
11x Jordan Eddleman (Farmington, New Mex.)
12 James Cecil (Bakersfield, Calif.)
13 Trenton Kleweno (Hays, Kans.)
13m Merl Fitzpatrick (Brooks, Alberta, Canada)
14T Darren Thomas (Atwater, Calif.)
20s Bruce Johnson (Bakersfield, Calif.)
21m Jake Krone (Beloit, Kans.)
23Jr. Ed Goudy (Stoughton, Sask., Canada)
23k Ben Kates (Tonganoxie, Kansas)
24 Tyler Johnson (Bakersfield, Calif.)
26 Dean Abbey (Waco, Texas)
29 Richard Wendt (Williston, North Dakota)
31J Juanita Faddis (LaPlata, New Mexico)
33c Sean Callens (Brawley, Calif.)
33d Brenden Damon (Great Bend, Kansas)
36 Alex Wilson (Salinas, Calif.)
38 Nick Sylvester (Bakersfield, Calif.)
38 Matt Mueller (Abilene, Texas)
38m Allen Montgomery (Fort Worth, Texas)
39 Kyle Wilson (Salinas, Calif.)
40 Shawn Harker (Nebraska City, Nebr.)
40 Nick Spainhoward (Bakersfield, Calif.)
43 Al Johnson (Antioch, Calif.)
44m Matt Mayo (Bakersfield, Calif.)
45 David Childress (Bakersfield, Calif.)
48 Brock Beeter (Minot, North Dakota)
51 Cruz Griffith (Taft, Calif.)
52W Zach Cranford (Las Vegas)
57m Marisa Odgers (Mariposa, Calif.)
57R Jake Rice (Idaho Falls, Idaho)
68+1 Blain Petersen (Essx, Iowa)
69 Tony Rost (Utica, Nebraska)
71 Jessie Hoskins (Longdale, Okla.)
73 John Reid (Loving, New Mexico)
74 Wayne Dotson (Bakersfiekld, Calif.)
74x Ethan Dotson (Bakersfield, Calif.)
81 Dale Smith (Roy, Utah)
84G Kyle Griffith (Taft, Calif.)
85c Clay Sellard (Kansas)
87d Chad Dolan (Gibbon, Nebraska)
91 Kenny Volmer (Idaho Falls, Idaho)
95 Steve Hayes (Abilene, Texas)
128 Keith Brown (Pittsburg, Calif.)
147 Eric Manning (Bakersfield, Calif.)