PRO STOCK

George Marnell (Las Vegas) -- Defeated in the first round by Allen Johnson. 

PRO STOCK BIKE

Sean Conner (Boulder City) -- Defeated in the first round by Shawn Gann.

SUPER STOCK

Skip Leoffler (Las Vegas) -- Defeated Bob Mazzolini of Riverside, Calif., in the first round.  Lost to John Scheiss of North Hills, Calif., in the second round.

P. Thomas Ely (Las Vegas) -- Lost to Gary Faul of Spanaway, Wash., in the first round.

Maureen Ely (Las Vegas) -- Lost to Frank Grossi of Upland, Calif., in the first round.

STOCK ELIMINATOR

Errol Farmer (Las Vegas) -- Defeated Larry Belden of Long Beach, Calif., in the first round.  Defeated Terry Hembree of Idaho Falls, Ida., in the second round.  Defeated Clark Holroyd of Chino, Calif., in the third round.  Defeated Jesse Adams of W. Sacramento, Calif., in the fourth round.  Lost to Dan Fletcher of Churchville, N.Y., in the fifth round. 

Gary Kestler (Las Vegas) -- Defeated Ted Seipel of San Leandro, Calif., in the first round.  Lost to Kyle Seipel of San Lorenzo, Calif., in the second round. 

John Irving (Boulder City) -- Defeated John Gallina of Henderson in the first round.  Lost to Robert Pond of Riverside, Calif., in the second round.

John Gallina (Henderson) -- Lost to John Irving of Boulder City in the first round.

Earl Blake (Las Vegas) -- Lost to John Schloe of Garden Grove, Calif., in the first round.

Al Keen (Pahrump) -- Lost to Julie Jordan of Modesto, Calif., in the first round.

Stephanie Wong (Las Vegas) -- Lost to Don Little of Westley, Calif., in the first round.

Paul Wong (Las Vegas) -- Lost to Bob Mulry of Hollister, Calif., in the first round.

Marka Gallina (Henderson) -- Lost to M.J. Quinn of Louisville, Ky., in the first round.

Dale Howard (Las Vegas) -- Lost to Calvin Quehpama of Warm Springs, Ore., in the first round.

Bill Koski (Las Vegas) -- Lost to Gary Humrichouse of Collegeville, Calif., in the first round.

SUPER COMP

Carl Cannavo (N. Las Vegas) -- Defeated Ryan Zermeno of Alhambra, Calif., in the first round.  Lost to Bobby Dye Jr. of Ontario, Calif. in the second round.

Don Kruse (Las Vegas) -- Defeated Rich Pedersen of Bakersfield, Calif., in the first round.  Lost to Paul Cambron of Ness City, Kan., in the second round.

Anthony Griese (Las Vegas) -- Defeated Bob Naber of Ontario, Calif., in the first round.  Lost to Geoffrey Hughes of Fallon in the second round.

Bill Koski (Las Vegas) -- Defeated Charlie Waggoner of Lawndale, Calif., in the first round.  (Koski's name is not found in Round 2 results.)

Vince Terrano (Henderson) -- Defeated Justine Jeffrey of Dixon, Calif., in the first round.  Lost to Glenn Kern of Modesto, Calif., in the second round.

Charles Swift (Henderson) -- Lost to Mike Hiatt of Fallon in the first round.

Roger Hall (Las Vegas) -- Lost to John Goemann of Dodge City, Kan., in the first round.

James Earl (Boulder City) -- Lost to Shane Carr of Williamstown, N.J., in the first round.

SUPER GAS

John Dowd (Las Vegas) -- Defeated Dwight Strickland of Duarte, Calif., in the first round.  Lost to Kevin Burnett of Littleton, Colo., in the second round.

Jimmy Lintz (Las Vegas) -- Defeated Leslie Harris of Aguanga, Calif., in the first round.  Lost to Bob Bielaszka of W. Seneca, N.Y., in the second round.

Kenny Yeoman (Las Vegas) -- Defeated Mark Parente of Englishtown, N.J., in the first round.  Lost to Bob Prusak Jr. of Peoria, Ariz., in the second round.

Paul Bledsoe (Las Vegas) -- Lost to Tommy Turner of Naples, Fla., in the first round.

Rod Fuller (Las Vegas) -- Lost to Doug Bracey of Vallejo, Calif., in the first round.

Mike Creason (Las Vegas) -- Lost to Ray Buckley of Novato, Calif., in the first round.

SUPER STREET

Becky Landram (Las Vegas) -- Defeated Stephanie Warn of Danville, Calif., in the first round.  Defeated Jeff Jackson of Wilsonville, Ore., in the second round.  Defeated Billy Gebhart of Phoeniz in the third round.  Defeated John Dalrymple of Sunnyside, Wash., in the fourth round.  Lost to Vince Porter of Napa, Calif., in the fifth (quarterfinal) round.

Robert Shannon (Mesquite) -- Defeated Bill Rossi of Napa, Calif., in the first round.  Defeated Brian Griffey of Glendale, Ariz., in the second round.  Defeated Bob Knowles of Sheridan, Calif., in the third round.  Lost to Dave Whooley of Fallon in the fourth round.

Richard Price (Las Vegas) -- Defeated Doug Young of Grand Junction, Colo., in the first round.  Lost to Ray Todd of Friendswood, Tex., in the second round.

John Phlegar III (Las Vegas) -- Lost to Brett Waldron of Port Angeles, Wash., in the first round.